InstytutOS na pierwszym rządowym hackatonie przygotowanym przez Ministerstwo Cyfryzacji
W Warszawie zakończył się w niedzielę (25.09.2016) pierwszy rządowy maraton programistów w Polsce, czyli Hackathon. Dziewięćdziesiąt osób w 17 grupach przez dwa dni tworzyło aplikacje z wykorzystaniem publicznych baz danych. – Celem była weryfikacja użyteczności tych baz, wychwycenie wszystkich ich słabości oraz zbadanie prawidłowości ich udostępniania przez instytucje publiczne i samorządy – powiedziała Anna Streżyńska, Read more about InstytutOS na pierwszym rządowym hackatonie przygotowanym przez Ministerstwo Cyfryzacji[…]







