Otwarte dane na Konwentach Informatyków I Administracji

W 2020 roku zostaliśmy partnerem Konwentów Informatyków I Administracji. Konwenty w 2020 roku odbywają się online i są transmitowane na żywo on-line.

Ma Konwencie przedstawimy w dwóch blokach Po co i jak otwierać dane, aby generować jak najwięcej korzyści dla odbiorców danych, urzędu, gospodarki. Dzięki unikalnym otwartych danych z Polski przedstawimy też nowe informacje o… UFO. To będą niezapomniane Konwenty!

Konwenty informatyków i pracowników administracji organizowane przez Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny – Technopark Pomerania odbywają się corocznie w 9 województwach już od 15 lat. W tym roku jednak, ze względu na ograniczenia związane z pandemią, zmienia się formuła konferencji. Odbędą się dwa konwenty online – jeden dla Polski północnej, drugi dla południowej.

  • 04-05.11.2020 r. (godz. 10.00-14.30) – Polska północna (województwa: lubuskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, mazowieckie, łódzkie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, wielkopolskie)
  • 17-18.11.2020 r. (w godz. 10.00-14.30) – Polska południowa (województwa: łódzkie, śląskie, podkarpackie, lubelskie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie, świętokrzyskie)

Wśród prelegentów znajdą się nie tylko samorządowcy, ale również przedstawiciele firm IT. Ich wystąpienia transmitowane będą na żywo z Technoparku Pomerania